Zamknij
REKLAMA

Dzień Dziecka w Mierzęcinie

22:52, 16.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Nie ma chyba w Polsce dziecka, które nie wiedziałoby, co świętuje się 1 czerwca. Taką wiedzę z pewnością mają najmłodsi mieszkańcy wsi Mierzęcin (gmina Szczutowo), którzy obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka zaczęli od wspólnej zabawy.

 

Festyn zorganizowali miejscowi strażacy z OSP, na czele z prezesem Mariuszem Klimkiem. Do pomocy włączyli się także wójt Andrzej Twardowski, radny Marek Kopyciński, sołtys Anna Sypniewska, mieszkańcy wsi oraz sponsorzy. Atrakcji przygotowano bez liku. I chociaż pogoda nie dopisała i imprezę trzeba było przenieść do remizy, to powodów do narzekań nie miał nikt. O to, żeby dzieciaki dobrze się bawiły, zadbały panie z Muzo Animacji. Było puszczanie baniek mydlanych i malowanie tatuaży. Maluchy świetnie dały sobie radę w konkursach i zabawach. Nikt nie zmęczył się podczas zumby. Chętnych do skakania w workach czy pokonywania specjalnego toru przeszkód nie trzeba było szukać. Wiele śmiechu wywołało przekazywanie balonu bez użycia dłoni. Podobał się też taniec z gościem specjalnym z Psiego Patrolu.

W takim dniu nie mogło zabraknąć życzeń od dorosłych, żeby dzieci zawsze miały dużo powodów do radości, aby nigdy nie brakowało im energii do zabawy, a każdy dzień przynosił nowe wspaniałe niespodzianki.

Na głodnych czekały kiełbaski z grilla i mnóstwo słodyczy. Była też wata cukrowa, popcorn i lody.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%