Zamknij
REKLAMA

Nice to e-meet you

21:32, 04.05.2021 | SP Goleszyn
Skomentuj fot. SP Goleszyn
REKLAMA

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie wzięła udział w międzynarodowym projekcie „Nice to e-meet you”. Uczniowie klas VI-VIII uczestniczyli w serii spotkań kulturowych online z rówieśnikami z Indii, Indonezji, Turcji, Macedonii, Wietnamu, Bułgarii oraz Argentyny.

 

Dzięki spotkaniom członkowie Klubu Konwersacyjnego English Globetrotter zrozumieli, jak bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego i jakie daje możliwości. Wiktor, Julia, Maja, Ola, Emilia i Natalia uczestniczą w niesamowitej podróży kulturowo-językowej. Poznali wiele ciekawostek o innych krajach, stylu życia, zwyczajach, tak bardzo odmiennych.

Udział w projekcie uświadomił uczniom, jak różnorodny jest świat oraz że warto poznawać inne kultury. Dodatkową zaletą jest przełamanie bariery językowej i kulturowej.

Ola: Podczas rozmów my także dzielimy się naszą kulturą – mieszkańcy Indonezji po raz pierwszy zobaczyli plażę zasłaną parawanami, nigdy wcześniej nie widzieli kanapek.

Natalia: Chwile spędzone podczas tych niesamowitych międzynarodowych spotkań poszerzyły nasze horyzonty oraz dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń.

Nauczyciel języka angielskiego Barbara Sobczyk: To z pewnością jeszcze nie koniec tej przepięknej podróży, będziemy ją kontynuować.

fot. SP Goleszyn

(SP Goleszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%