Zamknij
REKLAMA

Kinga Rutkowska wystąpi w Szansie na sukces

08:16, 28.02.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

 

Już w najbliższą niedzielę, 1 marca 2020 r. w programie Szansa na sukces zobaczymy pochodzącą z powiatu sierpeckiego Kingę Rutkowską.

 

Wiele osób zapewne kojarzy młodą wokalistkę, chociażby jako organizatorkę Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, za który dostała nominację do Osobowości Roku w kategorii Kultura. Jest także reprezentantką Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie. Obecnie studiuje wokalistykę estradową w Akademii Muzycznej w Łodzi. Pracuje jako instruktor wokalny w Żuromińskim Centrum Kultury oraz Szkole Muzycznej Yamaha. Na co dzień jest żoną i mamą. W niedzielę, 1 marca, o godzinie 15.15 wystąpi w programie emitowanym w TVP 2 „Szansa na sukces” - w odcinku, którego główną bohaterką będzie Halina Frąckowiak.

-  Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wspaniała przygoda, której nie zapomnę do końca życia. Śpiewając przez całe swoje życie, nauczyłam się, aby się nie poddawać i iść do przodu. Stawiając czoła wszelkim porażkom oraz dzięki sukcesom, ciągle działać. Zapraszam wszystkich do oglądania i trzymania kciuków za mój dalszy rozwój. Dziękuję – powiedziała Kinga Rutkowska

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone