Zamknij
REKLAMA

Leśne wiosenne bieganie

22:39, 11.04.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

W Strzembowie, gmina Naruszewo odbył się IV Bieg Wiosny - Tustań 2019. Piękna wiosenna pogoda zachęcała do ruchu na świeżym powietrzu.

 

Nie zabrakło chętnych do udziału w imprezie, która odbywa się w urokliwym miejscu, jakim jest leśniczówka Tustań. Biegacze i piechurzy z powiatu sierpeckiego również dali się namówić na start w zawodach.
W biegu na 10 km wzięło udział ponad dwieście osób. Stanisław Piórkowski zajął 58. miejsce open z czasem 54 min. 28 s, a Andrzej Górkowski był 69. Jego czas to 57 min. 8 sek. Obaj reprezentowali TKKF „Kubuś”.

W marszu nordic walking na dystansie 5 km jako czwarty do mety doszedł Janusz Więckowski (Biegam w Sfetsze). Uzyskał czas 33 minuty i 22 sekundy.

Kazimierz Goczyński (TKKF „Kubuś”) zajął jedenaste miejsce (czas 34,48). Joanna Glegocińska (Biegam w Sfetsze) była dwudziesta druga. Krystyna Chojnacka zajęła dwudzieste czwarte miejsce (czas 38,33), Bogumiła Piórkowska – trzydzieste czwarte (czas 40,20), a Danuta Górkowska – trzydzieste piąte (czas 40,20). Cała trójka reprezentowała TKKF „Kubuś”. Jako trzydziesta szósta na mecie zameldowała się Jolanta Maszerowska (Biegam w Sfetsze). Jej czas to 41 min, 1 s.

fot. Kazimierz Goczyński

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone