Zamknij
REKLAMA

Izolacja i kwarantanna w parafii szkolnej

21:00, 14.11.2020 | IP
Skomentuj
REKLAMA

Na fanpage’u Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu ukazała się informacja o chorobie proboszcza ks. Dariusza Multona.

 

!!! Drodzy Bracia i Siostry!

Parafianie i Sympatycy Kościoła Szkolnego!

Wczoraj późnym wieczorem dotarła do nas smutna informacja dotycząca pozytywnego wyniku testu na Covid-19 naszego księdza Proboszcza Dariusza Multona. Księdza Proboszcza ogarniamy naszą modlitwą prosząc o rychły powrót do zdrowia. Z tego powodu księża naszej parafii zostali objęci kwarantanną.

Dlatego podajemy kilka ważnych informacji.

1. Msze święte w Niedziele odprawiają się według stałego porządku czyli o godz. 7:00, 9:00, 11.30, 13:00 i 18:00.

2. Przez okres trwania kwarantanny w dni powszednie Msze Święte nie będą sprawowane w naszym Kościele.

3. Przyjęte na ten tydzień intencje Mszy świętych będą odprawiane przez księży naszej parafii na plebani. Prosimy tego dnia - przebywając w domu - o osobistą modlitwę w intencji, która została zamówiona lub uczestniczenie w miarę możliwości w Mszy świętej w innym Kościele i przyjęcia komunii świętej.

4. Kościół w tym trudnym czasie pozostaje otwarty do osobistej modlitwy.

5. Kancelaria parafialna na czas kwarantanny zostaje zamknięta. W nagłych sprawach (pogrzeb, wyjazd z posługą sakramentalną do chorego) prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu parafialnego podany jest na FACEBOOKU naszej Parafii.

Życzymy wszystkim pogody ducha, ufności w Boże prowadzenie i opatrzność oraz prosimy o modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej, naszych duszpasterzy a zwłaszcza za ludzi chorych, cierpiących, którzy borykają się z różnymi trudnościami. Niech w tym czasie towarzyszą nam słowa św. Pawła z Pierwszego listu do Tesaloniczan „Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie. W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was. Ducha nie gaście” (1 Tes 5, 16-19).

(IP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA