Maria Pawłowska po 40 latach pracy w Zespole Szkół nr 1 im. gen. José de San Martín w Sierpcu przeszła na emeryturę. Podczas uroczystego spotkania podziękowano jej za wieloletnie zaangażowanie, życzliwość i profesjonalizm.
Przez cztery dekady była jednym z najbardziej rozpoznawalnych filarów szkolnego sekretariatu. Uczniowie, nauczyciele i rodzice znali ją jako osobę spokojną, pomocną i zawsze gotową do wsparcia. Sekretariat bez jej uśmiechu i poczucia humoru trudno będzie sobie wyobrazić. To właśnie tam, w codziennej pracy organizacyjnej, budowała atmosferę życzliwości i porządku, tak potrzebną w szkolnej rzeczywistości.
W imieniu samorządu powiatu sierpeckiego podziękowania złożyli starosta sierpecki Przemysław Burzyński oraz wicestarosta Wojciech Rychter. Życzyli jej przede wszystkim zdrowia, spokoju oraz czasu na realizację własnych planów.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekstrasierpc.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz