Zamknij
REKLAMA

Modne torby na zakupy dla kobiet

19:45, 17.03.2020 | materiały partnera

Tendencja na ekologię wkroczyła już chyba do każdej dziedziny naszego życia. Nie dotyczy tylko zdrowo uprawianej żywności, czy ograniczeniu emisji zanieczyszczeń w powietrzu i segregacji śmieci. Ten trend dbania o własne zdrowie, sprawność fizyczną i troska o zachowanie naturalnego oraz czystego otoczenia wdarła się także do świata mody. Po pierwsze stawianie na naturalne tkaniny, recykling, czyli wykorzystywanie starych rzeczy i nadawanie im nowej jakości. Ekologia to nie tylko praktyczność, ale również zgodność z aktualnymi trendami. Doskonale w tę ideę wpasowały się torby na zakupy. Dzięki nim, wiele osób może ograniczyć zakup plastikowych reklamówek, które używa się zazwyczaj jednorazowo, a ich ilość stanowi poważny problem na świecie.

Co to jest Shopper Bag?

Kobiety uwielbiają zakupy, nie tylko te spożywcze, dlatego świat mody wyszedł im na przeciw i wielu projektantów wprowadziło do swojej kolekcji tzw. Shopper Bag (dostępne np. w ofercie sklepu Reklamowe24 - https://gadzety-reklamowe.com/). Taka torba łączy w sobie kilka elementów. Po pierwsze praktyczność - torba na zakupy, musi być przede wszystkim pojemna. Duży rozmiar, to jej znak rozpoznawczy. Po drugie ogromny wybór wzorów, kolorów i materiałów.

Każdy dopasuje odpowiednią tak, aby harmonizowała zarówno z całą stylizacją, jak i z osobowością posiadaczki takiej torby. Shopper Bag to torba idealna dla kobiet, które potrzebują nosić ze sobą dużo rzeczy. 

Rodzaje toreb na zakupy, czyli jaką najlepiej wybrać?

Torby na zakupy kojarzą się z dużym materiałowym workiem na krótkiej rączce. Aktualnie jest tak ogromny wybór, że każdy może ją spersonalizować według własnych potrzeb. Najpopularniejsze i najpowszechniejsze są te wykonane z bawełny. Dla urozmaicenia jasnego płótna, ozdabia się je rysunkami, haftami, zdjęciami, czy ciekawymi i zabawnymi hasłami np. I'm not a plastic bag. Napisy na takich torbach, dzięki temu, że rzucają się w oczy, mogą byś środkiem do zwracania uwagi na wiele problemów społecznych, czy właśnie związanych z ekologią.

Dużą popularnością cieszyły się także torby wykonane z filcu, takie, jak z oferty Reklamowe24. Szary materiał przełamywano kolorowymi elementami, które często nawiązywały do folkloru, poprzez zastosowanie wzorów z wycinanki kurpiowskiej lub łowickiej. Oczywiście nie zabrakło i w tym przypadku najbardziej pożądanego materiału jakim jest jeans, a torby z niego wykonane posiadają również kieszenie, które wyglądają identycznie, jak te u spodni.

Światowi projektanci zaproponowali na wybiegach torby na zakupy w eleganckiej wersji - ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Temu trendowi uległy także znane sieciówki. Od kilku sezonów w swoim asortymencie mają ogromny wybór torebek, o różnych kształtach i kolorach. Najmodniejsze są czarne, z ekologicznej skóry, które poza małą rączką, mają także dłuższy odpinany pasek, dzięki czemu torba poza swoją funkcjonalnością, stała się idealnym dodatkiem do eleganckich i biurowych stylizacji. Popularnością cieszą się także shoppery ze sztywnego tworzywa sztucznego, które są minimalistyczne, nowoczesne i bardzo praktyczne. 

Główne cechy jakie powinna posiadać torba na zakupy poza oczywiście uniwersalnością i pragmatyzmem, to w głównej mierze wytrzymałość. Solidnie wykonana, z dobrego materiału, na pewno będzie służyła przez długi czas.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA