Zamknij
REKLAMA

Opieka nad grobami przez fachowców - czy to się opłaca?

10:45, 17.06.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Wystarczy wskazać miejsce pochówkowe, gdzie spoczywa nasz bliski krewny, aby profesjonalna firma specjalizująca się w porządkowaniu grobów typu Jakubisiak zjawiła się i wykonała wszystkie zadania, które jej zlecisz. Skorzystanie z fachowych usług to strzał w dziesiątkę zarówno dla tych, których dzieli zbyt długi dystans między cmentarzem rodzinnym a adresem stałego pobytu, jak również dla niemających pojęcia, jak zabrać się za pielęgnację mogiły.

Szeroki wachlarz możliwości

Decydując się na współpracę ze znanymi markami funeralnymi, mamy bardzo rozległą gamę możliwych usług do wyboru. Nie jest nic narzucone, a mianowicie klient ma sposobność podpisania umowy w takim zakresie, jak go to interesuje, bez konieczności opłacania wszystkich usług, jakie są w pakiecie generalnie. Przykładowo, eksperci mogą zająć się jedynie pracami porządkowymi, albo zatroszczą się o dobór i posadzenie odpowiednich roślin. Często konsumenci dysponują czasem i chęcią zadbania o własną rodzinną mogiłę, ale po prostu nie mają stosownej wiedzy na temat tego, jakiego typu kwiaty, krzewy, czy sadzonki i drzewka wybrać, aby odpowiednio się przyjęły, rozrosły, nie były za okazałe jak na powierzchnię grobowca, bądź jak je pielęgnować. Opieka nad grobami to zdecydowana podstawa okazania szacunku względem zmarłego, dlatego nawet przy braku umiejętności, nie należy zostawiać miejsca pochówkowego opustoszałego. Specjaliści z firm typu Jakubisiak będą w stanie właściwie nam doradzić, a także zrealizować za nas to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić indywidualnie.

Najlepsze rozwiązanie

Większość podmiotów decydujących się na wprowadzenie w swoją ofertę usługi profesjonalnej opieki nad grobami, przygotowuje kilka wariantów. Klient może sobie zatem wybrać właściwy pakiet, w zależności od tego, jaka rozpiętość prac ekspertów go interesuje. Ponadto, rekomendowane firmy stawiają też na personalne ustalenia z konsumentem, aby móc sprostać oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych fachowym wsparciem, co okazuje się niezwykle komfortowe z perspektywy klienta. Również osobiście układane są grafiki realizacji zawartych w umowie prac, a mianowicie działania zatrudnianej ekipy mogą się odbywać przed szczególnymi okazjami, to jest na okoliczność dnia wszystkich świętych i zaduszek, na święta wielkanocne czy bożego narodzenia, ale i na indywidualne rocznice – śmierci bliskiego, rocznicy ślubu, czy urodzin. Nad grobem, nad którym zleca się opiekę z reguły czuwa cały sztab specjalistów z różnorodnych dziedzin wchodzących w skład szeroko rozumianej branży funeralnej, to jest – bukieciarzy, osób sprzątających, stylistów, kamieniarzy – wszystko uzależnione jest stricte od charakteru działań. Renomowane firmy proponują swym klientom czyszczenie i mycie pomników, przystrajanie, robienie oryginalnych kompozycji i dekoracji kwiatowych, stroików, stawianie i palenie zniczy, drobne prace remontowe i upiększanie grobowców. Pomoc udzielana jest na indywidualne życzenie zainteresowanego, a w przypadku braku jego obecności na miejscu pochówkowym i niemożności sprawdzenia efektów wykonywanego zlecenia, robiona jest precyzyjna dokumentacja fotograficzna przedstawiająca na zasadzie porównania, jak mogiła wyglądała przed podjęciem się prac, a jaki udało się uzyskać rezultat końcowy. Biorąc pod uwagę indywidualność zakresu działań oraz wszechstronność proponowanych usług, w większości firm również osobiście ustalane są stawki cenowe.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

stanisławstanisław

0 0

Wszystko ładnie tylko niema zakresu cen. 06:46, 22.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone