Zamknij
REKLAMA

Smartfony których nie znasz, a zasługują na uwagę

12:49, 28.05.2019 | artykuł partnera
Skomentuj

Wyścig pomiędzy czołowymi markami produkującymi smartfony każdego dnia rozgrywa się na naszych oczach. Pojedynek na jakość pomiędzy Samsungiem a iPhonem zaczyna blednąć w naszych oczach, gdy widzimy, że te same rozwiązania za mniejsze pieniądze oferują Huawei i Xiaomi. W tle walk na szczycie swoje miejsce na rynku znajdują ciągle LG, Motorola, HTC czy Sony, ale znienacka pojawiają się również marki, o których mogliśmy do tej pory jeszcze nie słyszeć.

Smartfony Honor – młodszy brat Huawei

Smartfony Honor z pewnością wielu są już znane, ale dla niektórych ciągle stanowią nowinkę technologiczną. Użytkownicy szybko przyjęli tę markę i uznali jej jakość, a to ze względu na silne koneksje z marką Huawei – marka podlega pod tę samą grupę i wykorzystuje zbliżone podzespoły, jednak w ich przypadku o wiele mniejszy nacisk kładziony jest na marketing produktów, przez co są mniej znane. Urządzenia Honor są też dlatego bardzo przystępne cenowo – smartfony do 1000 zł mają bardzo dobre parametry, a droższe często mogłyby konkurować z flagowcami wiodących producentów, a i tak zapłacisz za nie nie więcej niż 2000 zł!

Smartfony OPPO – nowość na polskim rynku

O smartfonach OPPO póki co mało kto miał okazję słyszeć. Nic w tym dziwnego – pojawiły się w naszych sklepach bardzo niedawno, dopiero na początku 2019 roku. Jednak na świecie marka cieszy się sporym uznaniem, czego dowodem może być czwarte miejsce pod względem liczby sprzedanych smartfonów! Przed nią plasuje się tylko Samsung, Apple i Huawei, a zaraz za nią znajdziemy znany już od dawna w Polsce Xiaomi. Można więc liczyć na bardzo wysoką jakość smartfonów tej marki – jak na razie do obiegu wypuszczone zostały 4 modele z różnych półek cenowych. Możesz więc kupić tani telefon do 1000 zł oraz dużo droższy, za przeszło 3500 zł.

ASUS – gigant elektroniki w smartfonowym wydaniu

Choć każdy z nas z pewnością zna markę ASUS, to niewielu wie, że marka produkuje również smartfony – i to bardzo wysokiej klasy. Urządzenia mogą pochwalić się świetnymi aparatami, więc zadowolą wszystkie osoby, które szukają taniego telefonu do robienia zdjęć – warto bowiem zaznaczyć, że większość smartfonów ASUS nie jest droga. Oferują natomiast bardzo długi czas pracy na jednym naładowaniu, co zawdzięczają zastosowaniu baterii o imponujących pojemnościach – niektóre modele wręcz reklamują się tym, że mogą posłużyć jako powerbank dla innych urządzeń mobilnych.

myPhone – najlepsze smartfony dla aktywnych

Smartfonami, które nawet nie zamierzają stawać w szranki z takimi gigantami, jak Samsung, Apple czy nawet Xiaomi, są urządzenia marki myPhone. Producent ten kieruje bowiem swoje telefony do zupełnie innego użytkownika – pośród nich znajdziesz modele idealne dla seniorów, ale i osób, które często przebywają w trudnych warunkach. Telefony i smartfony myPhone mają bardzo wytrzymałe obudowy, przez co wybierane są przez aktywnych turystów czy pracowników budowlanych. Wśród nich znajdziesz urządzenia wodo- i pyłoszczelne, o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, a za wszystkie zapłacisz mniej niż 1000 zł!

(artykuł partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA