Zamknij
REKLAMA

O bezpiecznych sposobach nadawania paczek firmowych

15:10, 17.01.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Przepływ danych i towarów w XXI wieku jest nie do zarejestrowania w całości. To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne, którego każdego dnia możemy stać się częścią. Podczas gdy my głowimy się nad nadaniem paczki, setki kurierów z wielu firm kurierskich stara się nadać sprawie odpowiedni bieg i w efekcie lepiej zabezpieczyć paczki podczas transportu. Dlatego mając do nadania paczkę firmową, lepiej wybieraj sprawdzone rozwiązania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

            Nadawanie paczek firmowych może mieć różną wagę. Z jednej strony mówimy o ważnych materiałach oraz przedmiotach, które są warte naprawdę dużo pieniędzy. Z drugiej o kwestiach rozstrzygających i nawiązujących do współpracy między dwoma podmiotami. Przesyłka kurierska z paczką firmową musi być zatem szczególnie bezpieczna. Najważniejszym aspektem jest ubezpieczenie jej, czyli nadanie jej wartości z góry. Dzięki temu przesyłka firmowa będzie zabezpieczona na wypadek zgubienia jej, kradzieży czy uszkodzenia i firma otrzyma odpowiednie odszkodowanie.

Dobre oznaczenie

            Wiele przesyłek jest niewłaściwie opakowanych i oznaczonych. Dotyczy to także paczek firmowych, mimo że te powinny mieć z reguły odgórnie nadane taśmy czy opakowania, które nawiązują (logo, hasło, taśma) do sprzedającego czy wysyłającego. Jednak wiele firm rezygnuje z tego rodzaju chwytów marketingowych i w efekcie dobre oznaczenie paczki jest niemożliwe. Wiele paczek jest przygotowywanych na chybcika i bez należytego opisania zawartości. Chodzi tu między innymi o nalepki przy przesyłkach drażliwych i nie nadających się do rzucania. Brak tego rodzaju zabezpieczenia może odbić się na zawartości, choć renomowane firmy pośredniczące w procesie przesyłania paczek, takie jak Sendit, zapewniają niemal stuprocentową gwarancję, że paczka dojdzie w nienaruszonym stanie. 

            Wybierając renomowane firmy pośredniczące w wysyłaniu paczek firmowych, przewożone towary są bezpieczne, jednak ich właściwe zabezpieczenie powinno być w sposób szczególny priorytetem nadającego. Dzięki temu mamy pewność, że dotrze ona szczęśliwie do adresata.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone