Zamknij
REKLAMA

O bezpiecznych sposobach nadawania paczek firmowych

15:10, 17.01.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Przepływ danych i towarów w XXI wieku jest nie do zarejestrowania w całości. To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne, którego każdego dnia możemy stać się częścią. Podczas gdy my głowimy się nad nadaniem paczki, setki kurierów z wielu firm kurierskich stara się nadać sprawie odpowiedni bieg i w efekcie lepiej zabezpieczyć paczki podczas transportu. Dlatego mając do nadania paczkę firmową, lepiej wybieraj sprawdzone rozwiązania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

            Nadawanie paczek firmowych może mieć różną wagę. Z jednej strony mówimy o ważnych materiałach oraz przedmiotach, które są warte naprawdę dużo pieniędzy. Z drugiej o kwestiach rozstrzygających i nawiązujących do współpracy między dwoma podmiotami. Przesyłka kurierska z paczką firmową musi być zatem szczególnie bezpieczna. Najważniejszym aspektem jest ubezpieczenie jej, czyli nadanie jej wartości z góry. Dzięki temu przesyłka firmowa będzie zabezpieczona na wypadek zgubienia jej, kradzieży czy uszkodzenia i firma otrzyma odpowiednie odszkodowanie.

Dobre oznaczenie

            Wiele przesyłek jest niewłaściwie opakowanych i oznaczonych. Dotyczy to także paczek firmowych, mimo że te powinny mieć z reguły odgórnie nadane taśmy czy opakowania, które nawiązują (logo, hasło, taśma) do sprzedającego czy wysyłającego. Jednak wiele firm rezygnuje z tego rodzaju chwytów marketingowych i w efekcie dobre oznaczenie paczki jest niemożliwe. Wiele paczek jest przygotowywanych na chybcika i bez należytego opisania zawartości. Chodzi tu między innymi o nalepki przy przesyłkach drażliwych i nie nadających się do rzucania. Brak tego rodzaju zabezpieczenia może odbić się na zawartości, choć renomowane firmy pośredniczące w procesie przesyłania paczek, takie jak Sendit, zapewniają niemal stuprocentową gwarancję, że paczka dojdzie w nienaruszonym stanie. 

            Wybierając renomowane firmy pośredniczące w wysyłaniu paczek firmowych, przewożone towary są bezpieczne, jednak ich właściwe zabezpieczenie powinno być w sposób szczególny priorytetem nadającego. Dzięki temu mamy pewność, że dotrze ona szczęśliwie do adresata.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA