Zamknij
REKLAMA

Od telefonów komórkowych po akcesoria Xiaomi – wszechstronna firma

10.58, 31.08.2022 materiał partnera
pixabay

Xiaomi, to jedna z firm w świecie technologii, której Apple i Samsung obawiają się najbardziej. Rozwój Xiaomi jest niesamowity, a liczba klientów ciągle rośnie. Gdzie są ci klienci? Otóż na tym samym rynku są liderem, wyprzedzając Apple i Samsunga. Przodująca chińska grupa, jest reprezentowana w ponad 80 krajach na całym świecie w branży smartfonów.

Na czym skupia się Xiaomi?

Firma opiera się na wizji opartej na koncepcji „innowacji dla wszystkich”, której celem jest udostępnianie wysokiej jakości produktów wykonanych przy użyciu innowacyjnych technologii. Xiaomi to duża korporacja, która skupia się nie tylko na produkcji komórkowych telefonów. W swoim portfolio posiada wiele rodzajów akcesoriów, a także produktów dla różnych sektorów w dość konkurencyjnych cenach. Wyprodukowane przez firmę Xiaomi akcesoria nie dotyczą produktów ze strony smartfonów (telefonów komórkowych), ale obiera też kierunek produkcji, taki jak plecaki czy walizki, buty, odzież, aplikacje, telewizory, laptopy, słuchawki, bransoletki fitness, inteligentny dom i produkty IoT czy Xiaomi, produkuje także maszynki do golenia, buty i torby, wiele innych urządzeń, gadżetów i oprogramowania.

Dlaczego Xiaomi ma tak niskie ceny?

Niższy koszt wyprodukowanych produktów zależą od wielu czynników, między innymi w dużej mierze od kosztów życia w kraju i wysokości średnich zarobków, gdzie dany produkt został stworzony. Budowa urządzeń technologicznych czy wszelakie Xiaomi akcesoria w Chinach pozwala na skorzystanie z bardzo niskich kosztów pracy, nie tylko w zakresie produkcji, ale także dla sektorów badawczo-rozwojowych, marketingowych i tak dalej.

Produkty i akcesoria Xiaomi z wysokiej półki

Xiaomi opracowało i dalej opracowuje i unowocześnia bardzo dużą gamę różnych produktów od bransoletek, odkurzaczy, telewizorów, ale także projektorów laserowych i komputerów. Również skutery elektryczne, telewizory, inteligentne opaski na rękę, produkty nagłośniające, słuchawki, ładowarki i wiele produktów, które są używane na co dzień. W ostatnich czasach chiński gigant zaczął produkować nawilżacze i oczyszczacze powietrza, masażery, inteligentne maty do ćwiczeń, wagi. Xiaomi produkuje już tester genetyczny dla zwierząt domowych. Xiaomi akcesoria cechują się dobrą jakością wykonania, atrakcyjną cenną, niezawodnym serwisem i gwarancją po serwisową. Co ułatwia naprawę produktów tej firmy.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%