Zamknij
REKLAMA

Połczyńska salon samochodowy - jakie samochody znajdziesz w tym salonie?

14:54, 11.07.2022 | materiał partnera

Jesteś w trakcie szukania nowego samochodu? Nie wiesz, na jaką markę i model samochodu się zdecydować? Mamy nadzieję, że w naszym artykule rozwiejemy Twoje wątpliwości i uzyskasz odpowiedź na pytanie - gdzie kupić samochód w Warszawie? Zapraszamy do lektury!

Połczyńska salon samochodowy - co ma do zaoferowania?

W salonie samochodowym przy ulicy Połczyńskiej znajdziecie samochody marki Volvo - zarówno nowe, jak i używane. Marka ta słynie z wysokiego komfortu jazdy, ale nie tylko. Od wielu lat samochody Volvo są uważane za jedne z najbezpieczniejszych. Przejdźmy jednak od razu do konkretów. Połczyńska salon samochodowy - co ma do zaoferowania:

  • Po pierwsze jazda testowa. Możecie wybrać dzień i model samochodu, który chcecie przetestować.
  • Kolejny atut to możliwość nowego kupienia “od ręki” - niektóre modele są dostępne bezpośrednio w salonie, a zakup można od razu sfinalizować.
  • Możliwość zakupu samochodu używanego, który został gruntownie sprawdzony. w dziesięciostopniowej skali
  • Kupując używany samochód (Volvo selekt) w salonie przy ulicy Połczyńskiej, dostajecie gratis roczną gwarancję serwisową.
  • Salon ten to jest dobre rozwiązanie dla osób, które chcą wymienić swoje obecne Volvo na nowszy model - możecie sprzedać swój samochód.

Połczyńska salon samochodowy - dlaczego warto wybrać ten salon?

Salonów samochodowych z nowymi i używanymi samochodami w Warszawie jest dużo, czym w takim razie wyróżnia się salon przy ulicy Połczyńskiej? W salonie tym możecie dowolnie skonfigurować swoje wymarzone Volvo lub skorzystać z oferty samochodów poleasingowych (które przed sprzedażą przechodzą dziesięciostopniową weryfkacje). Z całą pewnością salon wyróżnia się również poziomem obsługi klienta i ofertą serwisową. W serwisie jest używany oryginalny program serwisie Volvo, oferowane są oryginalne części zamienne, a na wymienione części jest udzielana dożywotnia gwarancja. W ofercie jest również darmowa aktualizacja oprogramowania i wgranych map. W serwisie przy ulicy Połczyńskiej pracują wykwalifikowani mechanicy. Także jak widzicie, szukając swojego samochodu Volvo, warto odwiedzić ten salon. Życzymy powodzenia w poszukiwaniach.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%