Zamknij
REKLAMA

Sympatyczny prezent dla taty? Oto co wybrać!

09:00, 14.06.2022 | materiał partnera

Dzień Ojca coraz bliżej, a tobie wciąż brakuje odpowiedniego pomysłu na prezent dla taty? Bez obaw – nawet na ostatnią chwilę znaleźć można coś naprawdę dobrego!

Aby jednak mieć pewność, że podarunek okaże się tak udany, jak to możliwe, warto skorzystać ze sposobu – sięgnąć po prezent personalizowany, czyli taki, który zostanie ozdobiony samodzielnie wybranymi napisami.

Na podarunku umieścić można np. dedykację nawiązującą do konkretnej okoliczności – w tym wypadku byłby to Dzień Ojca. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadedykować prezent także w związku z innymi wydarzeniami – urodzinami, imieninami, świętami czy… narodzinami dziecka.

Personalizując prezent, można również zdecydować się na nieco inną formę dedykacji – nawiązując nie tyle do konkretnej okoliczności, co bardziej do obdarowywanej osoby. Przykładem takiego właśnie napisu byłaby chociażby lista ulubionych powiedzonek adresata upominku…

Co na prezent dla taty?

Pora jednak, by od teorii przejść do praktyki, czyli sprawdzić konkretne pomysły na prezenty. Jednym z nich niech będzie poduszka ze zdjęciami PODUSZKA NA DZIEŃ OJCA. W jej przypadku wybrać można nie tylko napis, jaki się na niej znajdzie, ale także fotografie. To wspaniały sposób na to, aby stworzyć jeszcze bardziej wyjątkowy upominek!

Inną – równie atrakcyjną i pomysłową – propozycję stanowić będzie skarbonka NA MARZENIA. Na oszczędzanie nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno. Jeśli więc chodzi o trafienie w czasie, skarbonka zawsze będzie „w sam raz”. Tym bardziej jeśli będzie to skarbonka spersonalizowana, dodatkowo motywująca do odkładania na wybrane cele.

Wybór odpowiedniego podarunku bywa niekiedy dość problematyczny, natomiast powyższe przykłady pokazują, że wcale nie musi tak być. Wręcz przeciwnie – potrzeba jedynie dobrego pomysłu i odrobiny kreatywności, aby stworzyć coś naprawdę niezwykłego, co stanie się dla obdarowanego nie tylko prezentem, ale też wspaniałą pamiątką.

Skarbonka NA MARZENIA prezent dla Taty ze zdjęciem

Skarbonka NA MARZENIA prezent dla Taty ze zdjęciem

Pomysł na Dzień Ojca

Obchodzony 23 czerwca Dzień Ojca to nie tylko okazja do tego, by podarować tacie prezent. To również dzień, który warto spędzić wspólnie, w swoim towarzystwie. Najważniejszy jest gest, ale z pewnością nie zaszkodzi zrobić przy tej okazji coś mniej typowego – może wybrać się wspólnie na wystawę lub na wycieczkę? Wystarczy nawet spacer – liczy się, że bez telefonów i innych „przeszkadzaczy”, które odwracałyby uwagę od tego, co w danym dniu jest najistotniejsze.

Skoro więc Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, już dziś zaplanuj coś specjalnego. I pamiętaj, że nie musi to być nic szczególnie kosztownego czy spektakularnego. Może to być – wcale nie gorzej – coś zupełnie prostego, za to wprost przepełnionego pozytywnymi uczuciami. Za młodu spacerowaliście z tatą po okolicznych parkach? Odtworzenie tego zwyczaju z pewnością będzie miłym pomysłem na Dzień Ojca. A przy okazji spaceru można wręczyć upominek…

Dlatego już dzisiaj zajrzyj na Crazyshop.pl i wybieraj spośród najlepszych pomysłów na prezent dla taty – zrób wspaniałą niespodziankę na Dzień Ojca!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%