Zamknij
REKLAMA

Rodzinne wakacje 2021. Ten polski kierunek to strzał w dziesiątkę

12.51, 04.05.2021 materiały partnera
Skomentuj

Zastanawiasz się, gdzie w tym roku spędzić rodzinny urlop? Wszystko wskazuje na to, że w obecnej sytuacji pandemicznych obostrzeń i wielu niewiadomych, wypoczynek w Polsce to najrozsądniejsze rozwiązanie. Na jaki jednak kierunek się zdecydować? Jeśli planujesz wakacje z dziećmi, poszukujesz spokoju i relaksu, a jednocześnie chcesz, aby pociechom nie brakowało zabawy i atrakcji, podpowiadamy Mazury. Wystarczy zarezerwować termin w dedykowanym takim rodzinnym pobytom hotelu.

Rodzinny urlop marzeń? Liczy się dobra lokalizacja

Sprawdziliśmy. Lokalizacja to jedno z najczęściej wymienianych przez turystów kryteriów wyboru, zarówno miejsca wypoczynku, jak i samego obiektu hotelowego. Z reguły interesuje nas bliskość terenów zielonych, cisza i spokój, jednak w takiej odległości od lokalnych atrakcji, aby dostęp do nich był szybki i wygodny. Długa podróż samochodem, aby móc z czegokolwiek skorzystać lub coś zobaczyć, bywa utrudnieniem, zwłaszcza jeśli podróżujemy z małymi dziećmi. Oczekujemy również, że sam hotel będzie przygotowany na kompleksową obsługę pobytów rodzinnych. Animacje dla najmłodszych, kluby malucha, czy pokoje gier dla starszych pociech są tutaj zawsze mile widziane.

Okazuje się, że Mazury świetnie wpisują się w te kryteria lokalizacyjne. To bliskość przyrody, która dostarcza wielu możliwości w zakresie aktywnego spędzania czasu. Kierunek dający szansę na relaks i odprężenie z dala od zgiełku. W tym przypadku fantastycznym rozwiązaniem będzie z pewnością wybór hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Na Mazurach przecież o to chodzi. Na https://www.hotel-port.pl/oferty/rodzinne-wakacje-na-mazurach znaleźliśmy ofertę rodzinnego wypoczynku w obiekcie położonym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Tałty. Taka propozycja to m.in. piękne widoki za oknem (na malowniczą wysepkę na jeziorze oraz oczywiście sznur białych żagli). Do tego plaża (tutaj prywatna), tereny zielone oraz możliwość skorzystania ze sprzętu wodnego, czy z rejsu hotelowym statkiem - wszystko w absolutnym pobliżu. To istotne, bowiem nie musimy daleko oddalać się z dziećmi od hotelu, aby korzystać z dowolnych atrakcji.

Połączenie mazurskiej przyrody i hotelowych atrakcji sprawdza się najlepiej

Jak już wspomnieliśmy, Mazury dostarczają wielu możliwości w zakresie aktywnego wypoczynku. Możemy wybrać się na wycieczkę rowerową, na rejs statkiem, skorzystać ze sprzętu wodnego lub po prostu poplażować i popływać. Ten kierunek pozwala zaznać błogiej ciszy i spokoju, jednak z pewnością nie pozwala się nudzić. Na spragnionych wrażeń czekają organizowane tutaj regularnie wieczory szantowe. Z kolei wybór odpowiedniego hotelu to już gwarancja wielu atrakcji, i to niezależnie od pogody, co jak wiemy, podczas spędzania urlopu w Polsce ma kluczowe znaczenie. Aura bywa niestety kapryśna.

Na co możemy liczyć w tutejszych obiektach oferujących pobyty dla rodzin z dziećmi? Warsztaty plastyczne i sportowe dla najmłodszych, bajkowe wieczory i zabawa na placu zabaw to jedynie niewielka część przygotowanych atrakcji. A gdy maluchy będą dobrze się bawić, rodzice mogą zrelaksować się w hotelowym SPA.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

EricEric

0 0

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website ekstrasierpc.pl to generate more leads.

Here’s how:
Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at ekstrasierpc.pl.

Talk With Web Visitor – CLICK HERE http://talkwithcustomer.com for a live demo now.

And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way.

If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

Try Talk With Web Visitor and get more leads now.

Eric
PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them!
Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithcustomer.com/unsubscribe.aspx?d=ekstrasierpc.pl
06:45, 22.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%