Zamknij
REKLAMA

Urodzinowe dekoracje - jak je wybrać?

09.05, 23.04.2021 materiały patnera

Wielkimi krokami zbliża się organizacja przyjęcia urodzinowego, a nadal nie masz na nie pomysłu? Niezależnie od tego czy zdecydujesz się urządzić je w klasycznie w domu, uroczyście w wynajętym lokalu czy choćby w ramach pikniku na świeżym powietrzu warto odpowiednio wcześniej zadbać o niepowtarzalny klimat i oprawę przyjęcia. Osiągnąć to możesz dzięki dostępnemu na rynku szerokiemu asortymentowi papierowych dekoracji urodzinowych. Na które z nich najlepiej postawić? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, a Twoje przyjęcie na pewno okaże się sporym sukcesem!

1. Dekoracje na stół

2. Urodzine akcesoria dla Twoich gości

3. Dekorowanie tortu

1. Dekoracje na stół

Niekwestionowanym centrum każdego przyjęcia jest stół, dlatego to przede wszystkim o jego dekoracji nie wolno nam zapomnieć. Aby po udanym przyjęciu nie spędzić wiele czasu na sprzątaniu czy myciu góry naczyń postaw na wygodę i zainwestuj w jednorazowe talerzyki, obrusy, sztućce oraz w kubki jednorazowe i słomki papierowe. Są lekkie, zdobione przeróżnymi motywami urodzinowymi, a także odporne na wszelki uszkodzenia, o które podczas przyjęć nie trudno. Ich zakup nie nadwręży zbyt mocno Twojego budżetu, a przy okazji następnej imprezy będziesz mieć możliwość zaskoczenia swoich gości nową aranżacją urodzinowego stołu.

2. Urodzine akcesoria dla Twoich gości

Akcesoria urodzinowe dla gości stanowią bardzo dobre wprowadzenie ich w atmosferę przyjęcia. Słomki papierowe, czapeczki, gwizdki czy tatuaże sprawią, że osoby, które wcześniej nie miały okazji się poznać szybciej będą w stanie nawiązać wspólną nić porozumienia. Warto tu dodać, że dobra integracja gości to filar udanego przyjęcia. Pośród urodzinowych ozdób nie powinno zabraknąć girland, frędzli, balonów z helem, kurtyn czy różnokolorowch serpentyn, które będą stanowić idealne tło całego przyjęcia oraz dodadzą uroku pamiątkowym zdjęciom urodzinowym. Można stworzyć z nich później ciekawy kolaż czy fotoksiążkę, dzięki którym w każdej chwili będziemy mogli wrócić wspomnieniami do naszego przyjęcia.

3. Dekorowanie tortu

Do najbardziej uroczystych chwil każdego przyjęcia urodzinowego zalicza się moment wniesienia tortu. Słodki deser powinien nie tylko zachwycać smakiem, lecz również samym wyglądem. Dlatego warto postawić na kilka zdobień, dzięki którym nasz tort zostanie na długo w pamięci gości. Na sam szczyt tortu można postawić topper i zdobione świeczki. W momencie, gdy solenizant zacznie je zdmuchiwać można wystrzelić kilka kolorowych konfetti, które na pewno otrzyma grokie brawa. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%