Już w piątek, 6 października 2023 r., na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu będzie okazja zobaczyć jedną z najnowszych komedii Teatru Capitol „Małżeństwo to morderstwo”. Na wyjątkowy wieczór zapraszają Anna Gornostaj i Olaf Lubaszenko, gwarantując czas pełen humoru i świetnej zabawy!
„Małżeństwo to morderstwo” to brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki. Teatr Capitol zaprasza wszystkich fanów Agathy Christie do udziału w rozwiązaniu małżeńskiej zagadki kryminalnej.
Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to… aby robić to co zawsze! Bałaganiarz (Olaf Lubaszenko) i „Wszystkowiedźma” (Anna Gornostaj), uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni… Kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem zbrodni są ramy od roweru czy może zatrute pralinki?
Autor: Nick Hall
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Przekład: Emilia Miłkowska
Scenografia: Dorota Banasik
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz
Bilety do nabycia w kasie CKiSz w Sierpcu
Online www.teatrcapitol.pl/repertuar-wyjazdowy/?miasto=sierpcRezerwacja i zamówienia grupowe: tel.: (+48) 733 777 840; mail: [email protected]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz