Zamknij

Pracownik sklepu

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 34M.a, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, dbałość o porządek w sklepie, wykładanie towaru Praca w godz. 6-22/ dwuzmianowa Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny 500 622 662
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Aleksandra Fredry 1 lok.1, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpack
    Osoba do kontaktu: Sabina Buryło-Styś
    Numer telefonu: 500622662
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: .
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu:07:30-15:30
    StPr/24/0668
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:00-15:00
    StPr/24/0660

    obsługa kasy fiskalnej, dbałość o porządek w sklepie, wykładanie towaru Praca w godz. 6-22/ dwuzmianowa Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny 500 622 662
    StPr/24/0653
    wynagrodzenie od od 4 900 PLN

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 09:00-17:00
    StPr/24/0622

    StPr/24/0611

    StPr/24/0612

    StPr/24/0613

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 11:00-19:00
    StPr/24/0614

    StPr/24/0615

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 08:00-16:00
    StPr/24/0616