Walentynkowe bieganie w Czernikowie

01:01, 28.02.2024 . Aktualizacja: 01:02, 28.02.2024
Skomentuj fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Oblicza miłości są różne. Nie brakuje osób, które kochają bieganie. Ci mieli okazję przetestować swoje uczucia w trakcie Biegu Walentynkowego w Czernikowie.

Zawody zorganizowała grupa Zabiegani Czernikowo, którzy stwierdziła, że „Bieg Walentynkowy został stworzony przez miłośników biegania dla miłośników biegania, a to wszystko z Miłości do Biegania”. Do wyboru były dwa dystanse 5 km lub 10 km. Wśród zawodników, którzy pobiegli po medale w kształcie serca, nie brakowało biegaczy z powiatu sierpeckiego. Na dłuższym dystansie ósme miejsce zajął Marcin Augustyniak z Ligowa (Biegnę pod prąd), uzyskując czas 46,26. Kamil Czachorowski z Bożewa (Biegnę pod prąd) był dwudziesty piąty. Jego czas to 53,15. Pięćdziesiąte miejsce zajął Stanisław Piórkowski z Sierpca (TKKF „Kubuś) — 1:02,49. Tuż za nim dobiegł Arkadiusz Wiśniewski (Biegnę pod prąd) — 1:03.40

Na 5 km uczennica Szkoły Podstawowej z Mochowa Alicja Grabarczyk była czwarta w kategorii kobiet z czasem 26,16.