Zamknij
REKLAMA

Pochwalcie się swoimi zwierzętami! Powstanie rubryka o naszych milusińskich

14:58, 18.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Macie w domu psa, kota, a może patyczaki lub inne stworzenia, które są członkami waszej rodziny? Chcecie się nimi pochwalić?

Wyślijcie do nas zdjęcie oraz informacje o imieniu pupila, jego wieku, w jakiej miejscowości mieszka, skąd wziął się w waszym domu i krótko opiszcie, co sprawia, że tak go lubicie. A może wspólnie przeżyliście coś wartego opowiedzenia?

Stwórzmy razem rubrykę z sierpeckimi zwierzętami!

Piszcie i wysyłajcie zdjęcia na adres [email protected] (w tytule koniecznie wpiszcie „moje zwierzę”)

 

Uwaga!

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania nadesłanych tekstów.

Przesłanie zdjęć oznacza, że osoba, która je przysyła, jest autorem załączonych fotografii, przysługują jej wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii, które to jako utwory fotograficzne pozbawione są jakichkolwiek wad prawnych i nie są obciążone prawami i roszczeniami osób trzecich; zgadza się na nieodpłatne opublikowanie zdjęć na stronie www.ekstrasierpc.pl oraz w serwisie społecznościowym www.fb.com/ekstrasierpc oraz dwutygodniku Ekstra Sierpc Wiadomości Lokalne. Jeśli na zdjęciach oprócz zwierząt znajdują się osoby, muszą one wyrazić zgodę na publikację swojego wizerunku. W przypadku osób nieletnich czynią to rodzice.

Nadsyłającym zdjęcia i teksty przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, w tym celu powinni skontaktować się z redakcją Ekstra Sierpca, która jest administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne, aby można było opublikować zdjęcia i informacje.

W przypadku osób, które chcą zachować anonimowość, prosimy o umieszczenie obok imienia i nazwiska informacji „do wiadomości redakcji”.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%