Zamknij
REKLAMA

Ogólniak nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

08:24, 06.05.2021 | LO Sierpc
Skomentuj
REKLAMA

Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu otrzymało nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii „Inteligentny Rozwój Edukacji”.

 

Nominacja została przyznana przez Centrum Inteligentnego Rozwoju za realizację międzynarodowego projektu „We will build a new school with smart technology”. Partnerem merytorycznym nagrody jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej, zaś partnerem medialnym i współorganizatorem sekcja tematyczna Rzecz O Innowacjach i Inwestycjach oraz program GoPL.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju jest wyróżnieniem wyjątkowym i prestiżowym w środowisku biznesowym i naukowym, które popularyzuje, promuje i docenia autorów innowacji.

Międzynarodowy projekt „We will build a new school with smart technology” jest realizowany od 1 września 2020 r. w ramach programu Erasmus+ (AKCJI KA229 „Partnerstwa strategiczne – współpraca szkół” – Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk w sektorze Edukacja szkolna) we współpracy ze szkołami: Liceo Statale Pascasino (Włochy), Colegiul National George Cobuc (Rumunia), Soug Kiril Pejcinovik (Macedonia), Bursa Özel Hazar Anadolu Lisesi (Turcja).

Inicjatorem i koordynatorem projektu jest Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

Strona projektu: https://losierpc.edu.pl/index.php/erasmus

 

(LO Sierpc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%