Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki recytują wiersze

17:35, 05.04.2021 | opr. red.
Skomentuj fot. MP nr 4 w Sierpcu
REKLAMA

 

 

VIII Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Kubuś Puchatek” odbył się w trybie online. Komisja sędziowska miała mnóstwo pracy. Aż 108 dzieci zaprezentowało swoje umiejętności.

 

Organizatorem konkursu było Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. I chociaż nie można było zorganizować przesłuchań na żywo, to jednak emocji nie brakowało. Mali recytatorzy zachwycili sędziów.

W kategorii 3-4-latków pierwszą nagrodę przyznano Hannie Świeczkowskiej z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sierpcu, drugą Blance Krajnik z Niepublicznego Przedszkola „Kreatywna Dolina”, a trzecią ex aequo Anicie Komorowskiej z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Sierpcu i Inez Chądzyńskiej z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sierpcu. Wyróżnienie otrzymały Oliwia Lubaszewska z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sierpcu i Izabela Patrzek z Publicznego Przedszkola w Brynicy.

W kategorii 5-latków pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Rudowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu, drugie Olga Rososińska z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Sierpcu, trzecie Igor Tomaszewski (zgłoszenie indywidualne) oraz Mikołaj Karpiński z Punktu Przedszkolnego „Tęcza” w Zawidzu Kościelnym. Wyróżnienie dostała Lena Synowiec ze Szkoły Podstawowej w Bożewie.

Wśród 6-latków zwyciężyła Lilianna Dąbrowska z Dwujęzycznego Przedszkola „Happy Academy” w Sierpcu. Drugą nagrodę ex aequo zdobyły Nadia Gierczak z Dwujęzycznego Przedszkola „Happy Academy” w Sierpcu i Natalia Zaleska (zgłoszenie indywidualne). Jury postanowiło uhonorować trzecią nagrodą trzy recytatorki Anastazję Wysocką ze Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym, Zuzannę Gutkowską ze Szkoły Podstawowej w Słupi i Nadię Garczyńską ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Wyróżnienia otrzymali Szymon Skierski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu, Hanna Tułodziecka z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Sierpcu, Bartosz Soszyński z Publicznego Przedszkola w Brynicy, Franciszek Grzywiński (zgłoszenie indywidualne) i Kaja Przybyszewska z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sierpcu.

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%