Zamknij
REKLAMA

Rekrutacja do Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie

18.50, 30.08.2020 artykuł sponsorowany
Skomentuj fot. PUZ Ciechanów
REKLAMA

Trwa rekrutacja do Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

 

Terminy rekrutacji do Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie dostosowane są do terminu ogłoszenia wyników tegorocznych matur:

elektroniczna rejestracja kandydatów w systemie IRK trwa od 9 czerwca 2020 r. do 10 września 2020 r. - I etap, przekazywanie kompletu dokumentów w formie papierowej od 11 sierpnia do 14 września 2020 r.

elektroniczna rejestracja kandydatów w IRK zgodnie z procedurą - II etap od 15 września do 25 września 2020r., przekazanie kompletu dokumentów w formie papierowej do 26 września 2020 r.

Rekrutacja uzupełniająca do 13 października 2020 r.

Tegoroczna rekrutacja uwzględnia konieczność zachowania wymogów bezpieczeństwa wynikających z wprowadzonych przepisów związanych z zapobieganiem i przeciwdziałaniem zarażeniom COVID – 19, stąd też składanie przez kandydatów dokumentów wymaganych podczas rekrutacji powinno do minimum ograniczyć bezpośredni kontakt kandydatów z pracownikami Uczelni. Zaleca się zachowanie poniższych form przekazania wymaganych dokumentów uwzględniających wymogi bezpieczeństwa: skompletowane  dokumenty! wysyłamy za pośrednictwem przesyłki lub przekazujemy dokumenty do skrzynki podawczej w Uczelni w godzinach od 8.00 do 15.00.Adres: Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w CiechanowieBiuro Rekrutacji ul. Gabriela Narutowicza 9, 06 – 400 Ciechanów

Państwa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie to jedyna w naszym rejonie uczelnia publiczna oferująca bezpłatne studia stacjonarne. Uczelnia prowadzi studia techniczne, ekonomiczne, medyczne oraz społeczno-humanistyczne. Nowością w ofercie PUZ są studia II stopnia na kierunku Praca socjalna.

Szczegółowe informacje o rekrutacji, a także informacje z życia Uczelni można znaleźć na stronie www.puzim.edu.pl

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%