Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie zajęć w OPP

10:45, 28.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

Koniec roku szkolnego wiąże się nie tylko z wręczeniem świadectw szkolnych, ale też z podsumowaniem zajęć w innych placówkach oświatowych. Ognisko Pracy Pozaszkolnej nagrodziło najaktywniejszych wychowanków.


 

Podsumowanie odbyło się w dwóch grupach: przedszkolaków i uczniów. Nagrodzono laureatów konkursów plastycznych, literackich, fotograficznych, organizowanych stacjonarnie i online. Nastąpiło również rozstrzygnięcie współzawodnictwa na zbiórkę nakrętek. Także osoby wyróżnione w ogólnopolskich konkursach miały okazję odebrać nagrody.

Podziękowano dyrekcji, nauczycielom i pracownikom. Były również podziękowania dla starosty Mariusza Turalskiego. Specjalne słowa uznania skierowano do Rady Rodziców. Chwilą ciszy uczczono pamięć Doroty Rynkowskiej, która przez lata działała w Radzie. Nie zapomniano także o redakcji Ekstra Sierpca, za co serdecznie dziękujemy.

Na zakończenie dyrektor OPP Renata Przybyłowska życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.

https://ekstrasierpc.pl/pl/15_fotorelacje/97_szkolne/1115_zakonczenie-roku-w-opp.html

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz