Zamknij
REKLAMA

Kolejne indeksy dla uczniów LO Sucharskiego

06:29, 28.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

Barbara Kubacka oraz Oskar Bogucki- uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sucharskiego w Sierpcu uzyskali tytuły finalistów w V Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Continuum”.

 

Licealiści wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności z zakresu matematyki oraz uzyskali prawo do przyjęcia, poza procedurą kwalifikacyjną, na wybrany przez siebie kierunek studiów prowadzony na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Uczniów do konkursu przygotowywała Beata Zdrojewska – nauczyciel matematyki.

fot. LO Sierpc

 

 

 

 

 

 

fot. LO SIerpc

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz