Zamknij
REKLAMA

Zakończenie inne niż wszystkie. Uczniowie zaczęli dziś wakacje

20:36, 26.06.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2019/2020. Uczniowie odebrali dziś świadectwa i zaczęli wakacje.

Tegoroczne zakończenie roku różniło się jednak od tych dotychczasowych. Nie było uroczystych akademii, a świadectwa, nagrody i dyplomy przekazano uczniom z zachowaniem norm bezpieczeństwa, pojedynczo lub w małych grupach. Pedagodzy i dzieci włożyli maseczki, musiało się obyć bez gratulacyjnych uścisków i buziaków. Niezmienna pozostała duma rodziców, uczniów i nauczycieli z edukacyjnych sukcesów - w tym roku tym większa, bo są one wynikiem ścisłej współpracy ich wszystkich. Ze względu na pandemię koronawirusa, dzieci uczyły się w domach od marca. Prawdopodobnie od września nauka będzie przebiegała w tradycyjny sposób.

- Chcę podkreślić, że od początku września dzieci i młodzież wracają do szkoły. Na początku października studenci wracają na uczelnie. To jest pewna decyzja. Jeśli nawet rzeczywiście jesienią czy późniejszą jesienią znowu koronawirus zaatakowałby, to mamy dużo więcej doświadczeń i nie zamierzamy zamykać gospodarki w takim stopniu, jak do tej pory - powiedział wczoraj Mateusz Morawiecki w ,,Rozmowie Dnia" Radia Łódź i TVP3 Łódź. 

Na zdjęciu uczniowie klasy I b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Wszystkim dzieciom oraz młodzieży gratulujemy ukończenia kolejnego roku nauki. Życzymy miłych i bezpiecznych wakacji!

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz