Zamknij
REKLAMA

Osiedlowy Dzień Kobiet

21:19, 16.03.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

„Kobieta to harmonia, poezja, piękno. Bez niej świat nie byłby taki piękny, brakowałoby tej harmonii!” - słowa papieża Franciszka I zostały przytoczone podczas Osiedlowego Dnia Kobiet, by wyrazić podziękowanie i wdzięczność dla wszystkich pań.

 

Po raz piąty Zarządy Osiedli nr 4 i 5 zaprosiły do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Spotkanie odbyło się w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Zgromadzonych powitali przewodniczące Osiedli Aleksandra Kurta i Iwona Ocicka oraz dyrektor CKiSz Jarosław Żmijewski. Starosta sierpecki Mariusz Turalski, wicestarosta Jarosław Ocicki, burmistrz Jarosław Perzyński, radny miejski Krzysztof Skrzyński złożyli najserdeczniejsze życzenia, podkreślając, że to kobiety sprawiają, że wszystko wokół jest ładniejsze.

Przygotowano specjalny program artystyczny. Młodzi piosenkarze (Michał Trzonkowski, Zuzanna Olendrzyńska, Kamila Jonczak, Mateusz Pesta, Eliza Czarnecka, Klaudia Cywińska, Katarzyna Nowak, Julia Brdak, Martyna Wysocka, Aleksandra Sochocka) zaśpiewali wiele znanych przebojów, m.in. „Testosteron”, „You are the reason”, „Pozwól”, „Sztorm”, „Ruchome piaski”. Zespoły Freak zaprezentowały się w układach tanecznych.

Radni miejscy Krzysztof Skrzyński i Wojciech Skorłutowski wręczali paniom kwiaty, burmistrz – cukierki, a starostowie – czekolady. Nie były to wszystkie niespodzianki, które przygotowano tego dnia. Porad udzielała brafitterka z salonu LadyBra – Profesjonalny Salon Bielizny i kosmetyczki z salonu Beauty Concierge Inga Kalińska. Znalazł się też czas, by usiąść i porozmawiać przy kawie i słodkim co nieco.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz