Zamknij
REKLAMA

Rapujemy dla Lenki

16:45, 11.03.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 


 

„Pomalujmy dzieciom te ulice szare, bo to właśnie te dzieciaki są największym Boga darem” - piosenka w wykonaniu rapera Karola „Kwiato” Kwiatkowskiego i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu podbiła serca widzów podczas koncertu charytatywnego „Rapujemy dla Lenki”.


 

Lena Piórkowska jest uczennicą sierpeckiej Dwójki. Jest chora na cukrzycę typu 1. Istnieje szansa, że będzie zdrowa. Nowoczesna szczepionka jest jednak nierefundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dziewczynce została podana pierwsza dawka. Zbierane są pieniądze, aby Lenka mogła otrzymać kolejną. W internecie można wziąć udział w licytacjach, z których pieniądze są przeznaczone na leczenie dziewczynki. Organizowanych jest też wiele akcji. Jedną z nich był koncert charytatywny „Rapujemy dla Lenki”, który odbył się w Centrum Kultury i Sztuki. Jego organizatorami byli Arkadiusz Muszyński i Piotr Przedpełski. Dla sierpeckiej publiczności wystąpili raperzy: Karol „Kwiato” Kwiatkowski, Damian „Massey” Laskowski, NickNameLess, DJ Deejf, Ryjek/Bezimienni, JdkSuhy/Enkate. Na scenie zaprezentowały się także dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu, które wspólnie z „Kwiato” wykonały piosenkę „Kolorujemy”. Lena nie mogła być obecna na koncercie. Podziękowała za pomocą wideo wszystkim, którzy występowali dla niej.

W czasie koncertu odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych przez sponsorów, m.in. koszulki z autografami zawodników Mazura, voucher na lot paralotnią czy kilkugodzinną jazdę quadem. Dwójka zorganizowała kiermasz ze smakołykami, własnoręcznie wykonanymi aniołkami, biżuterią, maskotkami. Udało się zebrać 4307,31 zł.

Jeśli chcesz pomóc, kliknij w link: https://www.siepomaga.pl/lena-piorkowska? fbclid=IwAR20JiGyIQ0Sa5SfSv7K_oCW3GsyR6nffJRDdRVObSJHjyF3zlljgLGVIW0


 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone