Zamknij
REKLAMA

Konkurs Polska Moja Ojczyzna

18:00, 09.05.2019 | IP
REKLAMA
Skomentuj

 

Starosta Sierpecki Mariusz Turalski zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Polska Moja Ojczyzna” pod patronatem wicemarszałek Senatu RP – Marii Koc.

 

 

Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowania własnego talentu plastycznego, kształtowanie postaw patriotycznych u dzieci, uwrażliwianie na piękno ojczystych krajobrazów oraz rozwijanie kreatywności w podejściu do tematu. Praca plastyczna ma nawiązywać do motywów patriotycznych, ukazując piękno ojczystego krajobrazu.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3 – 10 lat. Prace oddane na konkurs muszą być wykonane samodzielnie. Należy je dostarczyć do organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 15.05.2019 r., do godz. 13.00, do sekretariatu Starostwa Powiatowego w Sierpcu.

Do każdej pracy z tyłu należy dołączyć wydrukowane drobnym drukiem na komputerze informacje: imię i nazwisko autora, wiek i klasa, nazwa, adres, telefon placówki, imię i nazwisko nauczyciela. Lista laureatów ukaże się 16.05.2019 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Sierpcu.
 

(IP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone