Zamknij
REKLAMA

Zawody w Jeżewie

22.13, 25.08.2022 .
Skomentuj fot. SLKS Olimpijczyk Jeżewo
REKLAMA

 

 

W hali w Jeżewie rozegrano XV Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego imienia Andrzeja Grubby. W zawodach wzięło udział 62 młodych tenisistów stołowych.

 

Organizatorami turnieju byli SLKS „Olimpijczyk” Jeżewo i Rada Powiatowa Zrzeszenia LZS w Sierpcu. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie.

Wśród żaczek najlepsza okazała się Martyna Sochocka z Serocka. Drugie miejsce zajęła Maja Zarębska z Jeżewa, a trzecie Amelia Ciulińska ze Stropkowa. W kategorii żaków zwyciężył reprezentant Duninowa Miłosz Milczarski. Drugi był Filip Kowalczyk z Gostynina, a trzeci Igor Szymański z Serocka. W kategorii młodzik-kadet wśród dziewcząt zwyciężyła Sylwia Rajkowska z Krajewic Dużych. Srebrny medal zdobyła jej siostra, Kasia. Brązowy krążek wywalczyła Antonina Osmolak z Gostynina. W grupie chłopców wygrał Igor Milczarski z Duninowa. Na drugim miejscu na podium stanął Michał Rajewski z Krajewic Dużych. Trzeci był Łukasz Kwiatkowski z Duninowa.

Starosta sierpecki Andrzej Cześnik oraz wicestarosta Sławomir Olejniczak wręczyli Katarzynie Rajkowskiej bon na zakup sprzętu do tenisa stołowego. Kasia zdobyła srebrny medal w drużynie i brązowy indywidualnie na Mistrzostwach Europy do lat 13. w stolicy Czarnogóry, Podgoricy. Starosta odbił kilka piłek z młodą gwiazdą polskiego tenisa stołowego.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%