Kasia Rajkowska podwójną mistrzynią Polski

21:38, 05.06.2022 . Aktualizacja: 13:37, 07.06.2022
Skomentuj fot. SLKS Olimpijczyk Jeżewo fot. SLKS Olimpijczyk Jeżewo

Ponad sto dwadzieścia najlepszych młodzików i młodziczek wzięło udział w mistrzostwach Polski w Dębicy. Na trzy dni miasto na Podkarpaciu stało się stolicą tenisa stołowego.

Reprezentantka SLKS Olimpijczyk Jeżewo Kasia Rajkowska nie zawiodła swoich kibiców. W turnieju indywidualnym i w grze podwójnej zajęła pierwsze miejsce. Były i trudne chwile. W meczu o wejście do czołowej czwórki turnieju Maja Łakoma z Lublina postawiła wysoko poprzeczkę. Mimo że mecz zakończył się 3:0 dla Kasi, to jednak w każdym secie miała ciężką przeprawę. W pojedynku o wejście do finału Maja Lech z Czechowic-Dziedzic gładko uległa naszej zawodniczce. W turnieju indywidualnym Kasia Rajkowska przegrała tylko jednego seta.

W grze deblowej Kasia zagrała w parze z Anią Ulatowską. Najtrudniejszy był mecz finałowy. Wanessa Kulczycka i Agata Krause prowadziły już 2:1 w setach, by ostatecznie ulec Kasi i Ani 3:2. Tym samym zawodniczka z Jeżewa została podwójną mistrzynią Polski w tenisie stołowym.