Zamknij
REKLAMA

Gramy dla Hani

11:02, 22.11.2021 | .
Skomentuj ot. M. Kolczyński
REKLAMA

W hali Zespołu Szkół Samorządowych w Zawidzu Kościelnym odbył się kolejny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Hani”. Zbierano pieniądze na leczenie zawidzanki Hanny Sadeckiej.

Organizatorem imprezy był SKS „MEGA-GIM” Zawidz. W zawodach uczestniczyło szesnaście drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. W fazie eliminacyjnej rywalizowano systemem każdy z każdym. Grano po 10 minut. Do fazy finałowej awansowały NO Name (grupa A), Pythony Bieżuń (grupa B), ZSS Zawidz (grupa C) i OSP Zawidz (grupa D). Rozegrano ćwierćfinały, półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał. Mecze w fazie finałowej trwały po 12 minut. Czarnym koniem zawodów okazała się drużyna reprezentująca ZSS Zawidz, która w finale pewnie pokonała drużynę OSP Zawidz, wygrywając 3:0. Trzecie miejsce wywalczyły Pythony Bieżuń. Dla zwycięzców były puchary. Wyróżnienia indywidualne otrzymali król strzelców Bartosz Pietrzak (ZSS Zawidz), najlepszy zawodnik Kamil Skolimowski (Pythony Bieżuń) oraz najlepszy bramkarz Dawid Stępiński (ZSS Zawidz).

Podziękowania Wpisowe z turnieju (po 250 zł od każdej drużyny) oraz dochód ze sprzedaży ciast przekazanych przez darczyńców dały kwotę 5240 zł. Pieniądze przelano na konto walczącej z rakiem Hanny Sadeckiej.

— Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za liczne uczestnictwo i miłą sportową atmosferę oraz wszystkim zaangażowanym w organizację i sprawne przeprowadzenie turnieju, druhom OSP Zawidz za sprawowanie opieki medycznej i wolontariuszom z Zespołu Szkół Samorządowych w Zawidzu Kościelnym — powiedzieli organizatorzy turnieju Marek Kolczyński i Daniel Liszewski.

Słowa podziękowania skierowała także pani Hania: „Chciałabym podziękować za turniej piłki nożnej organizatorom panu Danielowi Liszewskiemu, panu Markowi Kolczyńskiemu i pani Kasi Sadeckiej, bez nich tego spotkania by dzisiaj nie było. Z całego serca dziękuję paniom, które przygotowały różne smakołyki, z których dochód został przeznaczony również na moje leczenie. Przede wszystkim dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w turnieju i tym samym bardzo wsparli moją zbiórkę. Dziękuję wszystkim zgromadzonym na spotkaniu. Kochani, jestem bardzo szczęśliwa, że pamiętacie o mnie, bo to daje mi siłę do dalszej walki z chorobą. Pamiętajcie, dobro wraca”. Kolejny, tym razem Mikołajkowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Pomagamy Hani w WALCE z rakiem!”, odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia 2021 r., w Bieżuńskiej Hali Sportowej. Więcej informacji dostępnych pod nr tel. 604 908 714. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%