Zamknij

Trening z mistrzem

16:23, 29.12.2020 | opr.red.
Skomentuj fot. SP Jeżewo
REKLAMA

 

 

Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole – to program Polskiego Związku Tenisa Stołowego, dzięki któremu do Jeżewa przyjechał trener kadry narodowej mężczyzn, reprezentant Polski na igrzyskach olimpijskich, mistrz Polski i Europy Tomasz Krzeszewski.

 

Dzień przed Wigilią do Szkoły Podstawowej w Jeżewie trening z zawodnikami SLKS „Olimpijczyk” poprowadził Tomasz Krzeszewski.

- Ten rok jest wyjątkowy w jeżewskim klubie SLKS, jeżeli chodzi o sukcesy i obecność na treningach trenerów z najwyższej półki. Na jesieni dwukrotnie trenował z nami Michał Dziubański, który jako trener kadry narodowej kobiet przez dziesięć lat prowadził m.in. Natalię Partykę i Katarzynę Grzybowską. Teraz Polski Związek Tenisa Stołowego, doceniając zasługi klubu z Jeżewa w szkoleniu zawodników, umożliwił zorganizowanie kolejnego spotkania, tym razem z jednym z najlepszych trenerów tenisa stołowego w Polsce Tomaszem Krzeszewskim – powiedział dyrektor szkoły Andrzej Nadrowski.

Podczas treningu skupiono się na dwóch najważniejszych zagraniach, które często bagatelizują młodzi zawodnicy - serwis i odbiór. Tomasz Krzeszewski objaśnił i zademonstrował uczestnikom zajęć najważniejsze grupy serwisów. Trener naszej kadry słynął z bardzo trudnego do odbioru serwisu. Potwierdził to w konfrontacji z tenisistami stołowymi z gminy Zawidz, którzy obiecali poświęcać dużo więcej czasu na trening tych elementów gry.

– Tomasz Krzeszewski wysoko ocenił pracę w naszym klubie. Był zbudowany pracą z dziećmi i młodzieżą oraz warunkami, jakie tu zostały im stworzone. Stwierdził, że z największą przyjemnością odwiedzi nas na kolejnym treningu – mówił Andrzej Nadrowski.

(opr.red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz