Zamknij
REKLAMA

GKS Jedność - piłkarski klub z gminy Gozdowo

00:05, 06.03.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Jedyną drużyną piłki nożnej z powiatu sierpeckiego, która gra w najniższej klasie rozgrywek, czyli klasie B, jest GKS Jedność Gozdowo. Piłkarze przygotowują się do sezonu wiosennego.


 

Po rozpadzie Olimpii Gozdowo, Czarnych Rempin i Orkanu Lelice w gminie Gozdowo nie było żadnej drużyny piłkarskiej, która grałaby w rozgrywkach ligowych. W 2019 r. udało się to zmienić. Założono Gminny Klub Sportowy Jedność Gozdowo. Jego prezesem został Patryk Baczewski. Na trenera powołano Piotra Siemionowa. Okazało się, że nie brakuje chętnych do gry. Ligowe mecze rozgrywane są w Rempinie. Klub może liczyć na finansowe wsparcie Gminy Gozdowo. Po rundzie jesiennej Jedność zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 17 punktów. W dziewięciu meczach piłkarze z gminy Gozdowo pięciokrotnie zwyciężali, dwukrotnie remisowali i dwa razy zaznali goryczy porażki. Zdobyli dwadzieścia jeden bramek, stracili dziewiętnaście. Do lidera mają tylko trzy punkty straty, a od drużyny, która zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, dzieli ich zaledwie jeden punkt.

Klub postawił sobie ambitne zadanie. Chce awansować do wyższej klasy rozgrywek. Czy się uda? Na razie piłkarze ostro trenują, by z jak najlepszej strony pokazać się w rundzie wiosennej.

Fot. GKS Jedność

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone