Sparing Kasztelana

12:47, 28.02.2020 A.M Aktualizacja: 12:47, 28.02.2020

W ramach przygotowań do rozgrywek rundy wiosennej piłkarze MKS Kasztelan Sierpc rozegrali towarzyski mecz z czwartoligowym zespołem Świtu Staroźreby.

Spotkanie odbyło się na stadionie miejskim w Sierpcu. Gra była bardzo wyrównana. Pierwszą bramkę zdobył w 15. minucie z rzutu karnego grający trener gości Mariusz Unierzyski. Wynik 1:0 dla Świtu utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie kolejnego gola dla drużyny ze Staroźreb zdobył Damian Kotkiewicz. W 81. minucie Arkadiusz Umiński strzelił kontaktową bramkę dla Kasztelana (1:2). Sześć minut później na listę strzelców ponownie wpisał się Damian Kotkiewicz (1:3). Sierpczanom udało się jednak zmniejszyć rozmiar przegranej. W 90. minucie gola strzelił Jakub Perlak. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem bardziej skutecznych gości, którzy wygrali 3:2.

Był to kolejny mecz sparingowy sierpeckiej drużyny, która po rundzie jesiennej zajmuje drugie miejsce w lidze okręgowej z perspektywami na awans do IV ligi.