Zamknij
REKLAMA

II Gminny Turniej OSP w Piłkę Nożną w Mochowie

09:04, 19.10.2019 | UG Mochowo
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochowie rozegrane zostały gminne mistrzostwa w piłkę nożną dla drużyn OSP. Zawody stanowiły jednocześnie kwalifikację do rozgrywek powiatowych.

 

Organizatorem zmagań byli Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski wraz z prezesem LKS Sparta Mochowo Sebastianem Szczypeckim oraz Sławomirem Malanowskim z Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS. Do rozgrywek zgłosiło się pięć jednostek OSP z terenu gminy Mochowo. Rywalizacja przebiegała systemem każdy z każdym, a o miejscu zdecydowała liczba zdobytych punktów. Mecze były wyrównane i emocjonujące, każdy walczył do ostatniego gwizdka. Do końca trwała decydująca walka o pierwsze miejsce w całym turnieju.
Pierwsze miejsce zajęła OSP Bożewo, drugie OSP Malanowo Stare, trzecie OSP Mochowo, czwarte OSP Zglenice Duże, piąte OSP Choczeń. Dla każdej drużyny był pamiątkowy puchar. Statuetki otrzymali najlepsi zawodnicy turnieju: Maciej Stefański, Michał Gołębiewski, Rafał Słupecki i Arkadiusz Kołodziejski .
Tradycyjnie organizatorzy zapewnili druhom ciepły posiłek regeneracyjny i wodę.

W mistrzostwach powiatu reprezentować będą gminę Mochowo druhowie z jednostki OSP Bożewo

(UG Mochowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz