Zamknij
REKLAMA

Policjanci drogówki przeprowadzą działania pod nazwą "NURD"

16:25, 29.01.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

W środę, 30.01.2019r, od godzin porannych na terenie powiatu sierpeckiego policjanci drogówki prowadzą działania pod nazwą "NURD", związane z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Podczas akcji mundurowi zwracać będą szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.

Policyjne działania "NURD" mają na celu dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Są ukierunkowane na zapobieganie i zwalczanie zachowań powodujących główne zagrożenie pieszych w ruchu drogowym. W ramach akcji stróże prawa zwracać będą uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyjrzą się, czy piesi sami nie łamią zasad ruchu drogowego.

IP KPP Sierpc

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Swieży_kierowcaSwieży_kierowca

3 0

Jeżdżę samochodem kilku miesięcy. Chciałabym alby Panowie Policjanci zaczęli również kontrolować rowerzystów. Kilka razy w tygodniu jeżdżąc codziennie do pracy do Sierpca widzę jak osoby poruszające się rowerami nie stosują się do znaków drogowych, jeżdżą po rondach na których znajduje się zakaz poruszania się rowerem. Widziałam także osoby prowadzące rowery po rondzie (!). Kto wtedy zagraża ich bezpieczeństwu? Nadal kierowca?? 16:54, 29.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KierowcaKierowca

0 0

Czasami warto zacząć od siebie. W zeszłym tygodniu, już nie pierwszy raz, widziałam jak radiowóz nie przepuścił pieszego na pasach. 21:56, 30.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone