Zamknij
REKLAMA

Nie pozwolił złodziejowi uciec

23.05, 12.01.2023 . Aktualizacja: 20.16, 15.01.2023
Skomentuj zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay
REKLAMA

 

 

Szczęście uśmiechnęło się do mieszkanki Żuromina, której złodziej ukradł torebkę. W pobliżu był policjant pracujący w sierpeckiej komendzie policji i nie pozwolił uciec mężczyźnie z łupem.

W poniedziałek, 9 stycznia 2023 r. w Żurominie na jednym z chodników mieszkanka miasta postawiła torebkę i wdała się w rozmowę. Sytuację wykorzystał młody mężczyzna. Zabrał torebkę z zawartością. Właścicielka i świadkowie zaczęli krzyczeć: „złodziej ukradł torebkę”. W tym czasie ulicą przejeżdżał mieszkający w Żurominie funkcjonariusz sierpeckiej policji. Policjant zareagował natychmiast. Zatrzymał samochód i pieszo dogonił złodzieja, który szukał schronienia w pobliskich blokach.

— Policjant powiadomił dyżurnego żuromińskiej komendy policji o ujęciu sprawcy kradzieży torebki, a chwilę później przekazał go umundurowanym policjantom. Odzyskano też skradzioną torebkę. Tego samego dnia 37-letni żurominianin usłyszał zarzut kradzieży cudzej rzeczy, do czego się przyznał. Niebawem będzie ponownie odpowiadał przed sądem za popełnione przestępstwo. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia — poinformował asp. Tomasz Łopiński.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%