Zamknij
REKLAMA

Sprzedawała podrobioną odzież, okulary i zegarki

21:11, 26.11.2018 | IP i fot. KPP Sierpc Aleksandra Szarwińska/opr. red.
REKLAMA
Skomentuj

Sierpeccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej przejęli nielegalną odzież, okulary przeciwsłoneczne i zegarki. Wszystkie rzeczy miały nieoryginalne znaki identyfikacyjne znanych producentów.

W ubiegłym tygodniu w jednym z domów jednorodzinnych na terenie powiatu sierpeckiego policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą, pracując nad nielegalnym procederem handlu rzeczami z podrobionymi znakami towarowymi, ujawnili i zabezpieczyli ubrania, zegarki oraz okulary przeciwsłoneczne znanych marek. Rzeczy były podrobione tak, aby klienci myśleli, że kupują towar oryginalnie wyprodukowany przez producenta.

Oferowane rzeczy 32-letnia mieszkanka gminy Zawidz wprowadzała do obrotu za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych. Przedmioty zostały zabezpieczone przez policjantów, a kobieta została przesłuchana na powyższe okoliczności. Wartość zabezpieczonego towaru zostanie oszacowana w najbliższym czasie.

Zgodnie z przepisami ustawy prawo własności przemysłowej za nielegalne używanie znaku towarowego kobiecie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

(IP i fot. KPP Sierpc Aleksandra Szarwińska/opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Mona LisaMona Lisa

2 0

Za to do więzienia A za pobicie żony zawiasy..... Sprawiedliwość..... 13:35, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone