Zamknij
REKLAMA

Zapadlisko nad Jeziórkami

11:29, 26.03.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Jest od kilku miesięcy, do tego powoli powiększa się. Niektórzy upatrują w tym działalności bobra, inni mówią, że to dzieło matki Natury, są też tacy, którzy upatrują w tym roboty kosmitów. Tak czy inaczej, dziura jest faktem.

 

Przy południowo-wschodnim rogu Jeziórek powstała dziura. Najpierw była niewielka, jednak z każdym miesiącem powiększa się. Teorii na temat jej powstania jest przynajmniej kilka. Najwięcej osób mówi o działalności bobra zamieszkującego wyspę. Chociaż nie brakuje też i innych opinii.

— Ostatnio sporo czytałem o tajemniczych dziurach, które powstają na całym świecie z niewiadomych przyczyn. Co prawda są one ogromne, no ale ta nasza sierpecka może dostosowuje się do wielkości miasta. Jak nic powinni przyjechać ci, co zajmują się takimi nadprzyrodzonymi rzeczami i je zbadać — stwierdził jeden ze spacerowiczów.

Część osób sobie żartuje, ale są i tacy, którym do śmiechu wcale nie jest. To opiekunowie małych dzieci.

— Wiem, że w tym miejscu jest dziura. Staram się zawsze łapać swojego malucha za rękę, chociaż nie zawsze jest to łatwe, bo lubi biegać. Z przerażeniem myślę, co będzie, jak kiedyś nie zdążę, a ono nagle skręci prosto w tę dziurę. To nie jest tylko moja nadmierna wyobraźnia, bo obserwuję, że inne mamy też tak się zachowują. Wiosna nadeszła, a wraz z nią ciepło i coraz więcej osób będzie wybierało się nad Jeziórka. Może służby odpowiedzialne za to, żeby zasypać wyrwę też się pojawią i zlikwidują ją — mówiła jedna z mam.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

BobrzykBobrzyk

0 0

Brzeg jeziorek szczególnie od strony wschodniej już dawno powinien być umocniony, ponieważ woda go podmywa. 19:02, 30.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MartaMarta

0 1

I o co tyle krzyku? Nie sadze zeby komu sie chciało jechac przez pol polski zeby wiaderko ziemi wyspać do tej dziury a dwa nie sadze zeby to kosmitom sie opłacało lecieć na dół z góry zeby dołek wykopać.....ale sensacja roku 22:22, 03.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomiTomi

0 0

Od dwóch lat na naszych Jeziórka żyje bóbr - to jego robota (zapadnięta nora) . 13:19, 13.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%