Zamknij
REKLAMA

Za rozbój trafił do aresztu

13:48, 20.03.2022 | opr. red.
Skomentuj zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay
REKLAMA

 

 

Trzydziestoletni mieszkaniec powiatu sierpeckiego został zatrzymany przez policjantów. Jest podejrzany o rozbój. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

 

W godzinach wieczornych mężczyzna zaatakował na jednej z ulic Sierpca dwóch przechodniów. Pobił ich, jednemu zabrał portfel. W wyniku zdarzenia poszkodowani doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala w Płocku.

— Policjanci natychmiast rozpoczęli działania, aby zatrzymać sprawcę. Funkcjonariusze zbierali i łączyli ze sobą wszelkie informacje oraz ślady, które mogłyby doprowadzić ich na trop. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na wytypowanie sprawcy. 30-letni podejrzany o rozbój został zatrzymany, a dalsze ustalenia wykazały, że był poszukiwany. W trakcie zatrzymania przy podejrzanym ujawniono amfetaminę — poinformowała oficer prasowa KPP w Sierpcu mł. asp. Katarzyna Krukowska.

Trzydziestolatek usłyszał zarzut rozboju oraz posiadania narkotyków. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Sierpcu sąd zastosował wobec podejrzanego środek karny w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%