Zamknij
REKLAMA

Andrzej potrzebuje pomocy

21:27, 01.04.2021 | opr. red.
Skomentuj fot. Fundacja Moc Pomocy
REKLAMA

 

 

Sierpczanin Andrzej Płudowski ma zaledwie 25 lat. Jedna chwila zmieniła całe jego życie. Po skoku do wody doznał urazu rdzenia kręgowego. Ma paraliż czterokończynowy. Potrzebuje wsparcia finansowego, by rozpocząć intensywną i długotrwałą rehabilitację.

 

Zbiórka pieniędzy dla Andrzeja trwa na siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/andrzej-pludowski

„Mam raptem 25 lat, a życie wystawiło mnie na największą próbę. Po skoku do wody uszkodziłem kręgosłup i doznałem urazu rdzenia kręgowego. W efekcie mam paraliż czterokończynowy. W szpitalu leżę już od kilku miesięcy i nie wiem, co będzie dalej.

Chciałbym cofnąć czas, to oczywiste. Niestety, łatwiej się mówi, a wykonać się nie da. Ten rok jest bardzo trudny dla wszystkich przez szalejącą pandemię koronawirusa. Dla mnie już zawsze będzie kojarzył się z wypadkiem, złamanym kręgosłupem, a przez to też złamanym życiem, które do tej pory było bardzo w porządku. Ale to już niestety przeszłość.

Teraz wszystko się zmieniło. Staram się być silny i się nie poddawać, ale stan, w którym jestem, niejednego by powalił. Trzymam się jedynej nadziei, że rehabilitacja będzie w stanie poprawić mój stan. Że odzyskam chociażby sprawność w rękach i będę mógł być w jakimkolwiek stopniu samodzielny. Bo teraz muszę jedynie liczyć na pomoc i wsparcie innych osób. 

Niestety, przy takim urazie intensywna rehabilitacja i sprzęt ortopedyczny kosztują ogromne pieniądze! Bez pomocy nie będę mógł już nigdy wstać z łóżka i pozostanę zależny od osób trzecich do końca życia. Nie chcę takiej przyszłości! Jestem zmotywowany do walki o powrót do zdrowia. Z Twoją pomocą na pewno mi się uda!

 

Z pomocą ruszyli przyjaciele Andrzeja, którzy organizują challenge #Wracaj_Do_Zdrowia, zbierając pieniądze na rehabilitację kolegi.

 

Andrzej jej podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Można też wpłacać pieniądze na konto Fundacji nr rachunku: 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem: Andrzej Płudowski.

A jeśli jeszcze nie rozliczyłeś podatku, to również możesz pomóc, przekazując 1% na

Numer KRS 0000396361

Cel szczegółowy 1% 0083428 Andrzej

 

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%