Zamknij
REKLAMA

Wypadek na ,,dziesiątce" z udziałem auta ciężarowego

19:50, 26.06.2020 | opr. red., informacja prasowa i fot. KPP Sierpc K. Dobrzeniecki
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek (23 czerwca), przed godziną 6:00 rano na drodze krajowej nr 10 w Karolewie samochód ciężarowy wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi kierujący ciężarową scania z naczepą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi do rowu i uderzył w drzewo. Przyczyną zdarzenia najprawdopodobniej było zmęczenie kierowcy. Był trzeźwy. Na szczęście nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń.

Po raz kolejny Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas poruszania się po drogach publicznych. Kierowco, jeżeli odczuwasz zmęczenie i senność, nie ryzykuj! Zatrzymaj się na odpoczynek!

(opr. red., informacja prasowa i fot. KPP Sierpc K. Dobrzeniecki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA