Zamknij
REKLAMA

Pędził przez Gorzewo, teraz posiedzi na fotelu pasażera...

19:38, 26.06.2020 | opr. red., informacja prasowa KPP Sierpc K. Dobrzeniecki/fot. przykładowa Pixabay
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek, 23 czerwca, policjanci sierpeckiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy za nadmierną prędkość. Tym razem stracił je kierowca, który jechał 104 km/h przez Gorzewo.

Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem o wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali też jego prawo jazdy na 3 miesiące.

Kierujący pojazdem, który przekroczy dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musi liczyć się z odebraniem prawa jazdy na trzy miesiące. Jeżeli taka osoba w dalszym ciągu będzie prowadzić pojazd bez uprawnień, okres ten zostanie wydłużony do 6 miesięcy.

(opr. red., informacja prasowa KPP Sierpc K. Dobrzeniecki/fot. przykładowa Pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA