Zamknij

Bilans potwierdzonych przypadków koronawirusa wzrósł do 1085; zmarła 15. osoba

10:40, 26.03.2020 Aktualizacja: 10:41, 26.03.2020
Skomentuj PAP PAP

Nowe potwierdzone przypadki dotyczą: dziewięciu osób z woj. lubelskiego, sześciu z woj. śląskiego, czterech z woj. kujawsko-pomorskiego, trzech woj. pomorskiego, trzech z woj. wielkopolskiego, trzech z woj. małopolskiego, trzech z woj. warmińsko-mazurskiego oraz po jednej osobie z woj. świętokrzyskiego, podkarpackiego i zachodniopomorskiego.

Ministerstwo przekazało, że w szpitalu w Koszalinie zmarł 67-letni mężczyzna zakażony koronawirusem, który miał choroby współistniejące.

Resort podał też, że w szpitalu w Kaliszu zmarł 75-letni pacjent zakażony koronawirusem, ale bezpośrednią przyczyną zgonu w tym przypadku nie był COVID-19. Dlatego pacjent ten nie zostaje włączony do statystyk.

W sumie zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 1085 osób, 15 z nich zmarło. (PAP)

Autor: Katarzyna Lechowicz-Dyl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekstrasierpc.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%