Zamknij
REKLAMA

Przetańczyć z tobą chcę całą noc. Studniówka w ZS nr 1

10:05, 10.02.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Ponad dwieście par bawiło się na studniówce w Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu. Był to największy bal dla maturzystów w tym roku w powiecie sierpeckim. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik było nie lada wyzwaniem.

 

Studniówka Mechanika odbyła się w restauracji Kama w Skępem. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciel Ambasady Republiki Argentyny Miguel Ángel Cuña, starosta sierpecki Mariusz Turalski, wicestarosta Jarosław Ocicki, ks. kan. Sławomir Zalewski, dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele,przewodniczący Rady Rodziców Piotr Górniak, przedstawiciele komitetu studniówkowego. Prym wiedli jednak uczniowie.

Studniówka zaczęła się tradycyjnie od poloneza, który zatańczyło ponad dwieście par. Nie było to zadanie łatwe, ale udało się. Część oficjalną poprowadzili Zuzanna Olendrzyńska i Michał Trzonkowski, którzy powitanie uczestników rozpoczęli śpiewająco od utworu z repertuaru Anny Jantar „Przetańczyć z tobą chcę całą noc”.

- Przed wami jedna z najpiękniejszych chwil związanych z uczęszczaniem do szkoły średniej i ukończeniem jej egzaminem dojrzałości – studniówka. (…) Wiem, że od września czekaliście na ten bal, niejednokrotnie wyobrażaliście sobie, jak to będzie. Życzę wam, aby wspólna zabawa była taka, jak sobie wymarzyliście. Odrzućcie troski, zmartwienia i spędźcie czas z przyjaciółmi na miłej zabawie – powiedział dyrektor ZS nr 1 Piotr Tyndorf.

Po złożeniu życzeń udanej matury, podziękowań dla nauczycieli i rodziców, wzniesiono toast za pomyślność i zaczął się bal, który trwał do wczesnych godzin porannych.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

radośćradość

1 0

Pani z torebką w polonezie? 20:08, 10.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone