Zamknij
REKLAMA

Dyrektor Sierpeckiego Centrum Usług Wspólnych

06:55, 03.02.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Podczas pierwszej w 2020 roku sesji Rady Miejskiej Sierpca złożono gratulacje i oficjalnie wręczono akt nominacji pierwszej dyrektor Sierpeckiego Centrum Usług Wspólnych.

 

Centrum zaczęło funkcjonować na początku tego roku. Jego zadaniem jest obsługa finansowa miejskich przedszkoli nr 1, 2, 3, 4, szkół podstawowych nr 2 i 3 oraz żłobka.

Dyrektorem SCUW została wybrana Monika Jastrzębska, posiadająca wykształcenie wyższe w zakresie finansów, bankowości i rachunkowości. Studia magisterskie ukończyła w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie w 2008 r., legitymuje się także wydanym w 2012 r. przez Ministra Finansów Certyfikatem księgowym nr 55251/2012. Pracowała na stanowisku księgowej, samodzielnej księgowej, a od stycznia 2018 r. pełniła funkcję głównej księgowej w Miejskim Przedszkolu nr 1 i Miejskim Przedszkolu nr 4.

Gratulacje z okazji wyboru złożyli burmistrz Jarosław Perzyński, zastępca burmistrza Piotr Nowakowski, naczelnik wydziału oświaty Urzędu Miejskiego Marek Zdrojewski oraz w imieniu radnych przewodniczący Rady Dariusz Malanowski.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone