Zamknij
REKLAMA

Złodzieje z powiatu sierpeckiego zatrzymani

19:46, 24.10.2019 | KPP Sierpc A.S./opr. red., fot. przykładowa
Skomentuj
REKLAMA

Sierpeccy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wspólnie z policjantami z Płocka ujawnili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn - mieszkańców powiatu sierpeckiego, którzy od listopada 2018 roku dokonywali kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie powiatów sierpeckiego oraz płockiego.

Zatrzymani podejrzani są o dokonanie kilku kradzieży oraz kradzieży z włamaniem na terenie gminy Gozdowo oraz gminy Bielsk. Sierpeccy funkcjonariusze od dłuższego czasu zajmowali się tą sprawą. Osoby, które zostały okradzione, nie mogły pracować oraz korzystać ze sprzętów. Mozolna weryfikacja wszystkich materiałów, na podstawie których podjęto kolejne czynności w sprawie, doprowadziły śledczych do złodziei. Ze zgromadzonego materiału wynika, że podejrzani od dłuższego czasu zajmowali się kradzieżą. Dwaj mężczyźni w wieku 19 i 20 lat kradli m.in. akumulatory i olej napędowy, a także sprzęty będące wyposażeniem koparek. Ponadto podczas zatrzymania jednego z nich policjanci znaleźli przy mężczyźnie środki odurzające w postaci mefedronu. Podejrzanym postawiono zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo jednemu z nich przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Obydwaj przyznali się do winy. Z uwagi na dobro sprawy oraz jej rozwojowy charakter policja nie ujawnia pozostałych szczegółów.

(KPP Sierpc A.S./opr. red., fot. przykładowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

NeronNeron

2 0

Kradzione nie tuczy. Chcesz być bogaty królu złoty to do roboty. 13:35, 28.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA