Zamknij
REKLAMA

Usuwanie azbestu w gminie Gozdowo

08:48, 19.10.2019 | UG Gozdowo
Skomentuj
REKLAMA

 

 


Gmina Gozdowo zrealizowała zadanie pn. „Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Gozdowo”- Etap I.


 

We wrześniu br. przeprowadzone zostały prace polegające na odbiorze, transporcie i utylizacji wcześniej już zdemontowanych wyrobów zawierających azbest od właścicieli nieruchomości, którzy złożyli wnioski. W bieżącym roku z terenu gminy unieszkodliwionych zostało łącznie 65,5 tony odpadów niebezpiecznych zawierających azbest, pochodzących z dwudziestu dwóch nieruchomości należących do osób fizycznych. Realizacja zadania była współfinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Wysokość przyznanej dotacji wyniosła 15.933,00 zł.

W październiku br. realizowany będzie II etap prac, również współfinansowanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Na podstawie złożonych przez mieszkańców wniosków szacuje się, że zostanie odebranych i zutylizowanych 54,46 ton azbestu.

(UG Gozdowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA