Zamknij
REKLAMA

Sierpecki akcent w TOP MODEL

18:16, 07.10.2019 | opr. red. N.
Skomentuj
REKLAMA

Gościem specjalnym szóstego odcinka (sezon 8.) programu Top Model była Anna Jagodzińska - pochodząca z Sierpca modelka. Uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej odbywającej się na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

Top Model to reality show emitowany na antenie TVN, w którym młodzi ludzie próbują swoich sił w modelingu pod okiem jurorów i kamer. W każdym tygodniu mierzą się z różnymi zadaniami. W szóstym odcinku, który telewizja TVN wyemitowała 7.10.2019 o godzinie 21:30, widać jak uczestnicy, m.in. w towarzystwie Michała Piróga i Anny Jagodzińskiej, pozują w sierpeckim skansenie. Obok początkujących modelek i modeli na zdjęciach pojawiły się zwierzaki ze skansenu, m.in. krowa, drób, osioł i koń. Nad ich bezpieczeństwem cały czas czuwał opiekun.

Modelka Anna Jagodzińska napisała na swojej stronie na Facebooku:

Już jutro @topmodelpolskatvn, a w roli głównej przepiękne zwierzęta. Odcinek bardzo bliski mojemu sercu, gdyż nagrywany był w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu , gdzie dorastałam. Podziękowania dla Piotra Rzeszotarskiego za opiekę nad całą ekipą

źródło

Post ilustrują zdjęcia, na których Anna Jagodzińska pozuje z kózką z sierpeckiego skansenu. Modelka w programie z dumą przyznała, że pochodzi z Sierpca. Pod wrażeniem Muzeum Wsi Mazowieckiej byli uczestnicy i ekipa realizująca program. Jedna z uczestniczek przyznała, że jest to niezwykłe, magiczne miejsce.

Komu udało się wykonać najlepsze zdjęcie w malowniczej scenerii? Odcinek można wciąż obejrzeć w internecie - tutaj.

 

(opr. red. N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA