Zamknij
REKLAMA

Studia magisterskie w PWSZ w Ciechanowie

08:12, 10.07.2019 | PWZS
Skomentuj

 

Oprócz jedenastu kierunków inżynierskich i licencjackich jakie istniały w PWSZ Ciechanowska Uczelnia uruchamia studia magisterskie. Od nowego roku akademickiego prowadzone będzie kształcenie na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia o profilu praktycznym na kierunku Zarządzanie.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie posiada już uprawnienia do prowadzenia jednolitych stacjonarnych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna dla absolwentów legitymujących się świadectwem dojrzałości.

Na kierunku Zarządzanie zostaną uruchomione dwie specjalności: Zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Zarządzanie finansami. Absolwent zyska umiejętności menedżerskie niezbędne do kierowania przedsiębiorstwem produkcyjnym, usługowym małej lub średniej wielkości oraz jednostkami administracji rządowej i samorządowej. Równocześnie uzyska w czasie studiów wiedzę z obszaru ekonomii, rachunkowości i finansów, marketingu, która pozwala samodzielnie ocenić sytuację finansową przedsiębiorstwa, dbać o jego stały rozwój, jednocześnie kształtując wizerunek firmy na zewnątrz we współpracy z mediami. Na studia drugiego stopnia będą rekrutowani absolwenci studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich

Rekrutacja na ten, jak również pozostałe kierunki,(dwanaście kierunków) jest prowadzona już od 10 czerwca poprzez Internetową Rekrutację Kandydata i w Biurze Rekrutacji ul. Narutowicza 9. Dodajmy, że ciechanowska PWSZ oczekuje jeszcze na decyzję w sprawie utworzenia stacjonarnych i niestacjonarnych studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku Pielęgniarstwo.

http://www.pwszciechanow.edu.pl/
 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone